2017./2018.m.g.1.sem.

 

Skolēnu mācību sasniegumu TOP 10

2017. gada septembris - oktobris

N.p.k.

Skolēna vārds, uzvārds

Klase

Vid. vērtējums

1.

Edīte Rimša

4.

9,09

2.

Reinis Lacs

4.

8,63

3.

Evelīna Lempa

4.

8,53

4.

Alvis Lemps

9.

8,29

4.

Miks Severīns Bernsons

5.

8,26

5.

Ričards Bainors

5.

8,17

6.

Annija Tumāne

5.

8,10

7.

Daniels Kristians Jansons

4.

8,00

7.

Rinalds Tumāns

9.

7,98

7.

Samanta  Ruža

5.

7,98

8.

Agate Stafecka

8.

7,81

9.

Dāvis Usāns

8.

7,71

9.

Alvis Kudrjaševs

8.

7,70

9.

Dainis Rutkovskis

7.

7,69

10.

Alise Zālīte

7.

7,60

 

Klašu vidējie vērtējumi - septembris - oktobris

 

Nr.

Klase

Vidējais vērtējums

1.

5.klase

7,62

2.

8.klase

7,43

3.

4.klase

7.41

4.

7.klase

7,21

5.

9.klase

6,98

 

 

Ziņas apkopoja skolēnu padomes mācību darba sektora

vadītāja  Annija Tumāne

 

 

Skolēnu mācību sasniegumu TOP 10

2017. gada novembris

N.p.k.

Skolēna vārds, uzvārds

Klase

Vid. vērtējums

1.

Edīte Rimša

4.

9,00

2.

Reinis Lacs

4.

8,81

3.

Evelīna Lempa

4.

8,57

3.

Daniels Kristians Jansons

4.

8,50

4.

Alvis Lemps

9.

7,96

5.

Annija Tumāne

5.

7,77

6.

Samanta  Ruža

5.

7,72

6.

Ričards Bainors

5.

7,70

6.

Rinalds Tumāns

9.

7,70

7.

Agate Stafecka

8.

7,54

8.

Alise Zālīte

7.

7,45

8.

Dainis Rutkovskis

7.

7,42

8.

Dāvis Usāns

8.

7,42

9.

Annmaria Iesalniece

7.

7,18

10.

Viktorija Grigorjeva

4.

7,13

 

Klašu vidējie vērtējumi - novembris

 

Nr.

Klase

Vidējais vērtējums

1.

4.klase

7,49

2.

5.klase

7,03

3.

7.klase

6.99

4.

8.klase

6,86

5.

9.klase

6,11

 

 

Ziņas apkopoja skolēnu padomes mācību darba sektora

vadītāja  Annija Tumāne

 

 

 

Skolēnu mācību sasniegumu TOP 10

2017. gada decembris

N.p.k.

Skolēna vārds, uzvārds

Klase

Vid. vērtējums

1.

Edīte Rimša

4.

9,57

2.

Reinis Lacs

4.

9,08

3.

Evelīna Lempa

4.

8,75

4.

Alvis Lemps

9.

8,43

4.

Annmaria Iesalniece

7.

8,39

4.

Annija Tumāne

5.

8,36

5.

Daniels Kristians Jansons

7.

8,25

6.

Rinalds Tumāns

9.

8,16

6.

Samanta  Ruža

5.

8,14

7.

Dāvis Usāns

8.

7,97

8.

Ričards Bainors

5.

7,91

9.

Miks Severīns Bernsons

5.

7,64

9.

Aleksis Dreijers

4.

7,62

10.

Alise Zālīte

7.

7,57

10.

Vjačeslavs Litvjakovs

8.

7,57

 

Klašu vidējie vērtējumi - decembris

 

Nr.

Klase

Vidējais vērtējums

1.

4.klase

7,86

2.

5.klase

7,68

3.

7.klase

7.39

4.

8.klase

7,02

5.

9.klase

6,89

 

2017./2018.m.g. 1. semestra rezultāti 4.-9.klasēs

66,7 % skolēnu vērtējumi ir optimālā un augstā līmenī. 4.klasē  ir divi izglītojamie, kuru mācību sasniegumi ir augstā līmenī : Edīte Rimša un Reinis Lacs.

 

 

Sasniegumi konkursos  2017./2018.m.g. 1.semestrī

N.p.k

Konkursa veids

Skolēna vārds, uzvārds

Klase

Sasniegumi

Skolotājs

1.

Konkurss “Zelta sietiņš” Berķenelē

Arta Pudule

Dans Puduls

3.

3.

Pateicība

Irita Livmane

2.

Zinātnieku nakts Rēzeknes Augstskolā

 

7.

 

8.-9.

1.vieta

 

3.vieta

Sandra Rimša

 

Gunita Strode

3.

Riebiņu novada spēka sacensības „Lāčplēša tvēriens”, 10.11.2017.

Maksims Geduševs

Raivis Čačs

Elīna Ūsāne

9.

9.

7.

1. vieta

 

2.vieta

Guntis Belkovskis

4.

Erudīcijas konkurss novada izglītības iestādēm

”Latvijai-100”

Agate Stafecka

Vjačeslavs Litvjakovs

Zanda Brenča

Davis Usāns

Alvis Kudrjaševs

8.

8.

8.

8.

2.vieta

Inga Elste

4.

Dienvidlatgales novada stāstnieku konkurss „Teci, teci, valodiņa”, 16.11.2017.

 

Annija Tumāne

Ainārs Sarks

Dans Puduls

Arturs Rikovskis

Rūta Stafecka

5.

8.

3.

3.

2.

 

 

 

 

Lielais stāstnieks

II pakāpe

 

 

Elza Leimane

 

Inga Elste

 

Irita Livmane

5.

Skrīveru novada pašvaldības un

A. Upīša Skrīveru vidusskolas rīkotais literārais konkurss

„A. Upītim - 140”

30.11.2017

A.Stafecka

8.

2.vieta

Inga Elste

6.

Starptautiskā Puškina olimpiāde skolēniem

Krievu valodā

V.Litvjakovs

8.

12. rezultāts

V.Mičule