Jauniešu projekts 2019

“Priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska jauniešu iesaiste jaunatnes iniciatīvu projektos”

„Arī tad, kad neiet, nav jāpārtrauc iet.”

Francisks Usāns

Projekta mērķis :

Iesaistīt priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska grupas Galēnu pamatskolas jauniešus uz  pozitīvām un produktīvi vērstām pašpilnveides aktivitātēm, kas attīsta un motivē mērķtiecīgai dzīves darbībai.

Galvenās aktivitātes :

1.

Personības mācību meistarklases sadarbībā ar kouču-transformācijas.

2.

Radošas  Improsavienības „ĀrPrāts” improvizācijas  nodarbības.

3.

Valmieras drāmas teātra izrādes „Nekas”, dāņu rakstnieces Jannes Telleres stāsts par pusaudžu bailēm pieaugt, apmeklējums un diskusija par tēmu.

4.

Nodarbības pašattīstībai, motivācijai :

4.1.

Kā nesabojāt savu karjeru, pirms tā sākusies jeb kas jāzina par saskarsmi reālajā un virtuālajā vidē.

4.2.

Jauni inženierzinātņu un vizuālās mākslas izteiksmes veidi. Tehnisko prasmju darbnīca-roboti un elektronika.

4.3.

Radošums un prasme sadarboties – kādēļ šīs kompetences jāizkopj šodienas un nākotnes profesionāļiem. Tehnisko prasmju darbnīca-elektronika un lodēšana.

4.4.

Skolēna personīgais zīmols-veiksmes atslēga konkurences apstākļos. Kompetenču pieeja praksē jeb kādēļ katram cilvēkam nepieciešams apgūt daudz un dažādas iemaņas. Mācīšanās darot „elevator speach”.

4.5.

Noslēguma-izvērtējuma nodarbība „Es- labs sākums.”