1.semestris 2014./2015

2014./2015.m. g. 1. semestra sporta apskats
SEPTEMBRĪ.19.septembrī skola pulcēja skolēnus uz skolas krosa sacensībām. Tika noskaidroti labākie skrējēji pa vecuma grupām. Tie arī pārstāvēja skolu novadu sacensībās krosa stafetēs. 1999./2000.g.dzimušo grupu pārstāvēja: G. Utināns, J.Zalāns, E.Čačs, A.Tumāne, A.Litvjakova, A. Skačkova. Komanda izcīnīja 5. vietu. 2003.g.dz.un jaunāki grupu pārstāvēja: E.Ūsāne, Z.L. Lukjanova, M. Zalāne, A.Sarks, D. Usāns, V.Litvjakovs. Komanda izcīnīja 12. vietu. Komandu kopvērtējumā krosa stafetēs ieguvām 6. vietu.
Skolēniem, kuri ir Preiļu BJSS audzēkņi, arī bija saspringts darba periods pēc vasaras pārtraukuma. Ar medaļām no Vārkavas novada atklātā čempionāta vieglatlētikā atgriezās K.Kokins 3. vieta soļošanā, A.Litvjakova 2. vieta un A.Tumāne 3. vieta soļošanā, R.Kokins 2. vieta soļošanā. Tā kā M.Dreijeres vecuma grupā nebija lodes grūšanas disciplīnas, viņa startēja pie vecākās grupas un izcīnīja bronzas godalgu.
 27. septembrī Preiļu novada BJSS sastāvā audzēkņi startēja Jāņa Daliņa piemiņas sacensībās soļošanā. Vairākiem audzēkņiem izdevās labot savu personīgo rezultātu. Sīva cīņa Latvijas sportistiem bija ar Lietuvas soļošanas klubu audzēkņiem. Sešas medaļas izcīnīja Preiļu BJSS audzēkņi, to skaitā 3 medaļas atceļoja uz Galēniem. A. Ūsāns izcīnīja 2.vietu, A.Litvjakova 3.vietu, E. Ūsāne  3.vietu.
 26.septembrī visā valstī notika Olimpiskā diena. Arī Riebiņu novada skolas tika pieteiktas un aktīvi gatavojās un piedalījās šīs dienas pasākumos. Skolēni rakstīja esejas un zīmēja zīmējumus. G. Utināna rakstītā eseja ieguva žūrijas komisijas atzinību un tika izvirzīta tālākai izvērtēšanai Olimpiskajā komitejā.
26. septembra rīts mūsu skolā sākās ar vingrošanu. Skolēni un skolotāji braši vingroja. Turpinājumā notika novada skolu mini handbola turnīrs. Iesildīšanos vadīja Riebiņu vidusskolas karsējmeitenes un ilggadējais Dobeles handbola komandas spēlētājs Artūrs Meluškāns.
Turnīrā 1.vietu izcīnīja Galēnu pamatskolas komanda, 2.vietu ieguva Riebiņu vidusskolas komanda, bet 3.vietu Rušonas pamatskola. Pats patīkamākais bija, ka piedalījās visas novada skolas. Godalgoto vietu ieguvēji 24. janvārī 2015. gadā brauks skatīties Latvijas čempionāta spēli Ludzā handbolā.
OKTOBRĪ. 9.oktobrī spēkiem mērojās visjaunākā grupa, kas izcīnīja 5.vietu.
 15.oktobrī sacentās jaunākā grupa. 11 komandu konkurencē izcīnīja 5. vietu. Veiksmīgāki bija vidējās grupas futbolisti, kas izcīnīja 3. vietu.
 NOVEMBRĪ.5.novembrī skola piedalījās dambretes sacensībās. Minikadeti izcīnīja 6.vietu, kadetiem arī 6. vieta, bet vecākie kadeti ieguva 4. vietu. Mūsu novads var lepoties ar labu pasākumu 11. novembrī, rīkojot spēka sacensības „Lāčplēša tvēriens”. Skolu pārstāvēja Gustavs Utināns, Zanda Luīze Lukjanova, Andris Ūsāns, Zane Barkovite. Individuālajā vērtējumā kausu un zelta medaļu savā vecuma grupā izcīnīja Zanda Luīze Lukjanova. Sudrabs savā vecuma grupā Gustavam Utinānam.
    21. novembrī Preiļu manēžā notika vieglatlētikas sacensības visjaunākajai vecuma grupai „Mazās balvas” pirmais posms. Šajās sacensībās 3. vietas izcīnīja: R.Tumāns 1000 m skrējienā, R.Čačs 1000 m soļošanā, S.Solovjova 60 metru barjerskrējienā un augstlēkšanā. 2. vietas: Z.L.Lukjanova 1000 m skrējienā, S.Solovjova 1000 m soļošanā, R.Čačs 60 metru barjerskrējienā, R.Tumāns augstlēkšanā. 1. vietas: A.Iesalniece 1000 m soļošanā, Z.L.Lukjanova 60 metru barjerskrējienā.
    26.novembrī 1999./2000.g. dzimušie skolēni piedalījās volejbola sacensībās, kuras notika Galēnu pamatskolas sporta zālē. Meitenes izcīnīja 5.vietu, zēni 7.vietu.
 DECEMBRĪ. 2. decembrī 2001./2002. gadā dzimušie zēni devās uz volejbola sacensībām Līvānos un izcīnīja 3. vietu. 20. decembrī skolēni piedalījās Preiļu novada ziemas čempionātā vieglatlētikā.
3. vietas izcīnīja: A.Tumāne 60 metru barjerskrējienā, R.Kokins 1000 m soļošanā, M.Dreijere lodes grūšanā. 2. vieta A. Litvjakovai 1000 m soļošanā.
Sporta skolotājs J.Upenieks