1.semestris 2015./2016.

Sporta dzīve 1. semestrī aizsākās Latvija Jaunatnes Olimpiādes 2015 noskaņās. Mūsu skolas meitenes izvēlējās pārstāvēt savu novadu. Sagatavošanās posmā tika ieguldīts liels darbs, kurš vainagojās ar labvēlīgiem rezultātiem. Liela pateicība Litvjakovu ģimenei, kas nodrošināja ar transportu tikšanai uz treniņiem. Šajās sacensībās Alīna Litvjakova izcīnīja bronzas medaļu iegūstot 3. vietu 3000 m soļošanā. Tā novadam ir pirmā medaļa un cerēsim, ka nebūs pēdējā. Agnese Tumāne izcīnīja 5. vietu .
Septembrīnotika Vārkavas novada atklātās sacensības vieglatlētikā. Medaļas izcīnīja:
 Rihards Kokins 1. vieta soļošanā, Alīna Litvjakova 1. vieta soļošanā un 3. vieta augstlēkšanā, Agnese Tumāne 1. vieta augstlēkšanā un 2. vieta soļošanā, Elīna Ūsāne 1. vieta soļošanā.
11. septembrī skolā notika tradicionālais rudens kross. Vērā ņemamus rezultātus savās vecuma grupās uzrādīja Andris Ūsāns un Elīna Ūsāne. Tas saprotams labvēlīgi ietekmēja arī komandu rezultātus novadu skolu krosā.
23. septembrī Preiļu, Līvānu, Riebiņu, Vārkavas un Aglonas novadu skolu krosa stafešu sacensībās skolas komanda kopvērtējumā pamatskolu grupā izcīnīja 1. vietu.
22. septembrī 1.-3. klases futbola komanda uzsāka futbola sacensību sēriju un izcīnīja 5. vietu.
30. septembrī 8.-9.klases komanda sīvā cīņā ar Preiļu 1. pamatskolas komandu tikai pēcspēles soda sitienos pierādīja, ka ir stiprākā. Komandā spēlēja: A.Ūsāns, L.Volāns, R.Kokins, A.Sarks, I.Pudulis, V.Broks, A.Laizāns, P.A.Stikāns, R.Šteimaks, M.Kudrjaševs.
25.septembrī mūsu skolas sporta zālē norisinājās Riebiņu novada Olimpiskās dienas 2015. noslēguma sacensības. Šogad tuvāk iepazinām basketbola spēli, tāpēc tika rīkots novada skolu miniturnīrs basketbolā. Zēnu komanda izcīnīja 2. vietu, bet meiteņu komanda dalīja 2.-3. vietu ar Sīļukalna komandu. Goda viesis bija ilggadējais Riebiņu komandas spēlētājs Rolands Naglis. Noteikts skaits audzēkņu no katras novada skolas brauca uz basketbola spēles noskatīšanos Rīgā.
26.septembrī Ogrē norisinājās Jāņa Daliņa piemiņas sacensības soļošanā. Vairāki mūsu skolas skolēni pārstāvēja Preiļu novada BJSS komandu. 1. vietu 2004.g.dz. un jaunāki grupā izcīnīja Elīna Ūsāne. 3. vietas 2000.-2001.g.dz grupā meitenēm izcīnīja Alīna Litvjakova un zēniem Rihards Kokins.5. vietu ieguva Kristaps Kokins, bet Agnese Tumāne ieguva 8. vietu.
8. oktobrī novadu skolu kausa izcīņā futbolā 6.-7. klasēm komanda izcīnīja 5. vietu.
4. novembrī Preiļos notika novadu skolu sacensības 64 lauciņu dambretē. U16 un U13 vecuma grupas izcīnīja 4. vietu, bet U10 grupa 10. vietu.
 11. novembrī notika Riebiņu novada skolu spēka vingrinājumu sacensības „Lāčplēša tvēriens.” Šajās sacensībās kopvērtējumā Zanda Luīze Lukjanova izcīnīja 1. vietu, bet Elīna Ūsāne 2. vietu savā vecuma grupā.
24. novembrī Preiļu vieglatlētikas manēžā risinājās „Mazās balvas ” sacensības vieglatlētikas disciplīnās. „C” grupā godalgotas vietas izcīnīja Elīna Ūsāne 1. vietu 1000 m soļošanā un 2. vietu 60 m/b, Annmaria Iesalniece ieguva 2. vietu 1000 m soļošanā un 3.vietu 60 m/b,
Madara Zalāne izcīnīja 3. vietu 1000 m soļošanā.
„D” grupā Renātam Solovjovam 1.vieta 1000 m soļošanā, Mikam Severīnam Bernsonam 2. vieta 1000 m soļošanā, Annijai Tumānei 3. vieta 60 m/b, Samantai Solovjovai 2. vieta 60 m/b un 2. vieta augstlēkšanā.
3. decembrī ar 8.-9. klašu sacensībām aizsākās telpu futbola sacensības. Mūsu skolas komanda apakšgrupā izcīnīja 3. vietu un no tālākās cīņas izstājās.
9. decembrī telpu futbolā sacensības notika 6.-7. klases zēniem. Komanda izcīnīja 2. vietu. Komandā spēlēja: A.Sarks, R. Čačs, K.Kokins, D.Usāns, A.Lemps, M.Geduševs, A.Verbickis, R.Tumāns.
12. decembrī notika Preiļu novada ziemas vieglatlētikas kausa izcīņa. 2. vietu 1000 m soļošanā izcīnīja Alīna Litvjakova , 1. vietu 60 m/b izcīnīja Rinalds Tumāns, 3. vietu 60 m/b ieguva Rihards Kokins.
Sporta skolotājs J.Upenieks