2.semestris 2015./2016.

Sports 2. semestrī
12.janvārī. 2.semestris mūsu skolas skolēniem sākās ar vieglatlētikas sacensībām „Mazā balva ” 2 posmu.
„D” vecuma grupā veiksmīgi startēja: A.Tumāne 2.vieta 60 m/b, M.S.Bernsons
1. vieta soļošanā, R.Lacs 3. vieta soļošanā.
„C” vecuma grupā veiksmīgi startēja: Z.L.Lukjanova 3. vieta 60 m/b, E.Ūsāne 2. vieta 1000 m soļošanā, A.Sarks 3. vieta augstlēkšanā.
20. janvārī Preiļos spēkiem mērojās 1.-3. klašu futbolisti. Komandas cīnījās ne pa jokam, jo piedaloties pirmo reizi šādās sacensībās, ir ļoti liela vēlme uzvarēt. Liekot lietā pulciņā gūtās iemaņas un prasmes un galvenokārt cīņas gribu zēni paveica neiespējamo un izcīnīja 1. vietu šajā vecuma grupā.
Komandā spēlēja: A.Geduševs, M.S.Bernsons, R.Solovjovs, S.Solovjova, A.Dreijers, R.Bainors, D.K.Jansons, A.Tumāne, A.Benislavskis.
31.janvārī Rīgā norisinājās Latvijas čempionāts soļošanā telpās U14 vecuma grupā. E.Ūsāne izcīnīja 8. vietu. U 18 vecuma grupā R. Kokins 5000 m soļošanā izcīnīja 5. vietu, bet A.Litvjakova 3000 m soļošanā 4. vietu, bet A.Tumāne ieguva 5. vietu.
4. februārī Preiļu manēžā notika „Mazās balvas” 3 noslēguma posms.
„D” vecuma grupā 2. vietu 60 m/b un augstlēkšanā izcīnīja A.Tumāne.1. vietu 1000 m soļošanā ieguva A. Benislavskis, bet augstlēkšanā A.Geduševs izcīnīja 3. vietu.
„C” vecuma grupā Z.L. Lukjanova 60 m/b palika 3. vietā. 1000 m soļošanā E.Ūsānei 2. vieta un M. Zalānei 3. vieta. R.Erts izcīnīja 3. vietu 60 m skrējienā, bet A. Sarks augstlēkšanā izcīnīja 1. vietu.
5. martā Preiļos risinājās Preiļu novada atklātais čempionāts vieglatlētikā telpās.
V. Broks izcīnīja 2. vietu 60 m/b skrējienā.
10. martā notika novadu skolu sacensības florbolā 2000./2001. gada vecuma grupā zēniem. Apakšgrupā tika izcīnīta 2. vieta, bet kopvērtējumā bija jāsamierinās ar 4. vietu.
23. martā notika skolu sacensības florbolā 2002./2003. gada dzimušajiem jauniešiem un tika izcīnīta 3. vieta. Komandā spēlēja: R.Čačs, R.Tumāns, K.Kokins, R.Iesalnieks, M.Kudrjaševs, A.Sarks, A.Verbickis, M.Geduševs.
14. aprīlī Aglonā notika pavasara kross. Skolas komanda izcīnīja 9. vietu.
16. aprīlī Aizkrauklē notika Latvijas čempionāts soļošanā un Baltijas valstu sacensības soļošanā. U14 vecuma grupā E.Ūsāne 1000 m izcīnīja 4. vietu. U16 grupā K.Kokins izcīnīja arī 4. vietu. U18 vecuma grupas jaunietes sacentās 5000 m soļošanā. A.Litvjakova izcīnīja Latvijas čempionāta bronzas medaļu, A.Tumānei
5. vieta.U18 grupas jaunieši sacentās 10000 m soļošanā. R. Kokins slimības dēļ sacensībās nepiedalījās.
27.-28. aprīlī Līvānos notika starpnovadu skolu sacensības vieglatlētikā. Tajās skola piedalījās ar trīs vecuma grupām. Jaunākajā grupā E. Ūsāne 1000 m soļošanā izcīnīja 3. vietu. A. Sarks ar rezultātu 130 augstlēkšanā izcīnīja 2. vietu un izpildīja normatīvu dalībai Latvijas čempionātā. Kopvērtējumā pamatskolu grupā summējot arī citu dalībnieku rezultātus 1. vieta.
Vidējā grupā A.Ūsāns 3000 m soļošanā izcīnīja 1. vietu. R. Čačs, šajā pat distancē, ieguva 2. vietu. Summējot kopā visu dalībnieku izcīnītos punktus, tika iegūta 2. vieta, piekāpjoties Rožupes pamatskolai.
Vecākā grupā vienīgi A. Ltvjakova 3000 m soļošanā izcīnīja godalgotu 1. vietu. Summējot šajā grupā visus rezultātus izcīnīta 2. vieta aiz Sīļukalna pamatskolas.
5. maijā Lietuvas pilsētā Birštonā notika starptautiskās soļošanas sacensības. Šajos soļošanas svētkos piedalījās E.Ūsāne, R.Čačs, K.Kokins, M.S.Bernsons. Soļojuma rezultāti labi, bet šogad pie medaļām netikām. Paldies par atbalstu Riebiņu un Preiļu domei, jo šie audzēkņi ir iespējamie nākošie Latvijas Jaunatnes olimpiādes dalībnieki.
5. jūnijā Iecavā notika Latvijas čempionāts U14 vecuma grupai. A.Sarks startēja augstlēkšanā. Pārvarot 130 augstumu, izcīnīja 14. vietu.
Sporta skolotājs Jānis Upenieks